ASTROPAY

Anasayfa » ASTROPAY

Ön ödemeli sanal kart sisteminin eski bir sağlayıcısı olan Astropay, kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak sizlere güvenli alışveriş hizmeti sunan bir sistemdir. Astropay Card, Uruguay menşeli bir firmanın ön ödemeli sanal kart ve elektronik cüzdan hizmetidir. Astropay ödeme kartları sayesinde banka bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmadan e-ticaret ve diğer alışveriş sitelerinde daha güvenilir bir biçimde işlem yapabileceksiniz. Dahası bu sanal kartı para çekme işlemlerinizde de kullanabilirsiniz.

Astropay Card, satın alınmak suretiyle edinilen 16 haneli ön ödemeli sanal karttır. Kredi kartı mantığıyla tamamen örtüşen bu karta ilişkin herhangi bir kart ücreti uygulaması yoktur. Astropay ödeme kartları kullanıcıya tanımlandıktan sonra 1 yıllık geçerlilik süresine sahiptir. Kısmi ödemeler yapılabilmektedir ve farklı platformlarda birden çok kez kullanılabilmektedir.

Astropay Card, Avrupa ve Amerika kıtası üzerindeki ülkelerde oldukça yaygın biçimde kullanılan bir ödeme sisteminin ürünüdür. Döviz kuru üzerinden işlem gören Astropay ödeme kartları, kullanıcıya online alışverişlerde büyük bir kolaylık sağlar. Kişisel bilgi içermez, yalnızca verilen PIN numarası üzerinden işlem yürütür ve E-Ticaret platformlarında güvenli bir alışveriş deneyimi sunar.

Astropay sanal kartınızı web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz.  Bu sistemle ödeme kabul eden tüm platformlarda işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemlerinizde güvenliği bir kenara bırakmayın, Astropay  sanal kart sistemiyle bilgilerinizi ve paranızı koruma altına alın.

Hemen şimdi, bize ulaşın!

Etiketler ; Astropay,Astropay sanal kart,Astropay Card,Astropay ödeme kartları